ENLTRU home  | APIE KOMPANIJĄ |  GARANTIJOS |  PASLAUGOS |  KONTAKTAI |  NAUDINGA INFORMACIJA | 
 
APIE KOMPANIJĄ

Neužšąlantis Klaipėdos uostas

Klaipėdos uostas - pervežimo centras tarp Vakarų ir Rytų

Jūrų agentūra Avantika – viena lyderiaujančių kompanijų Baltijos šalyse laivų agentavimo, brokeriavimo, transportavimo ir krovinių ekspedijavimo srityse. Kompanija jau įgijo pasitikėjimą ir puikiai užsirekomendavo dirbdama tiek Rytų,tiek Vakarų šalyse.

Avantika yra LLMAA (Lietuvos laivų maklerių ir agentų agentūra) narė. Mūsų jauna ir veikli kompanija buvo įkurta 1996 metais. Mes tapome vieni pirmųjų, pradėjusių agentavimo, ekspedijavimo ir brokeriavimo veiklą bei ėmę tarpininkauti klientams chemijos ir maisto produktų sferose.

UAB Avantika buvo patikrinta pagal Rusijos Jūrų Laivybos Registro Sertifikavimo Sistemą ir buvo nustatyta, jog įmonė atitinka ISO 9001:2000 standartą laivų agentavimo veikloje.

Klaipėda – vienas svarbiausių Baltijos jūros uostų. Pagrindinis nūdienos krovinių siuntėjų ir gavėjų reikalavimas – nepriekaištingas aptarnavimas. Tai, kad mūsų ofisas įsikūręs patogioje uosto vietoje, padeda mums atlikti visus darbus greitai ir patikimai.

Kompanijos kolektyvą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai (agentai, ekspeditoriai, brokeriai) ir su jūra susiję ilgametę patirtį turintys darbuotojai (kapitonai bei jų padėjėjai).

Šiomis dienomis keliami uždaviniai kaskart vis labiau akcentuoja laiku perduodamos tikslios informacijos svarbą.

Mūsų agentūroje įdiegta naujausia technika, užtikrinanti galimybę operatyviai ir kokybiškai perduoti bei priimti informaciją bet kuriuo paros metu.

 Sertifikatai   Personalas